2018
20.01.  Ples  Michalovce - Zlatý bažant M
05.05.  Svadba  Rakovec nad Ondavou M
04.08.  Svadba  Parchovany M
11.08.  Svadba  Prešov M
31.08.  Svadba  Obsadený termín M
29.09.  Svadba  Košická Polianka M
2017
14.01.  Ples  Michalovce - Zlatý bažant M
11.02.  Ples  Trhovište M
21.04.  Zábava  Košice - Tip Top M
13.05.  Svadba  Zempl. šírava - Chemes M
18.05.  Oslava  Michalovce - IDEA Ľ
20.05.  Svadba  Zempl. šírava - Juliana M
03.06.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa M
11.06.  Vystúpenie  Baškovce Sv
17.06.  Svadba  Malý Ruskov - Precedens M
18.06.  Vystúpenie  Horňa Sv
18.06.  Vystúpenie  Zalužice Sv
24.06.  Svadba  Michalovce - Družba M
15.07.  Svadba  Michalovce - Družba M
21.07.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
29.07.  Svadba  Lekárovce M
05.08.  Svadba  Michalovce - Družba M
19.08.  Svadba  Michalovce - Zlatý bažant M
02.09.  Svadba  Zempl. šírava - Felícia Ľ
09.09.  Svadba  Trebišov - Sonáta M
16.09.  Svadba  Michalovce - Družba M
14.10.  Svadba  Zempl. šírava - Dolina M
21.10.  Vystúpenie  Palín Ľ
22.10.  Oslava  Michalovce  Ľ
27.10.  Oslava  Michalovce  Ľ
18.11.  Premiéra  MsKS Michalovce Sv
25.11.  10 . výročie
 Oceľarov
 Michalovce - Pohoda  
2016
09.01.  Ples  Petrovce nad Laborcom M
16.01.  Ples  Michalovce - Zlatý bažant M
23.01.  Ples  Michalovce - Družba M
30.01.  Ples  Falkušovce M
06.02.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa M
12.02.  Ples muzikantov  Michalovce - Zlatý bažant M
16.04.  Svadba  Vojčice M
30.04.  Svadba  Zempl. šírava - Merkúr M
06.05.  Zábava  Košice - Magnólia M
14.05.  Svadba  Košice - hotel Košice M
21.05.  Kresťanský majáles  Falkušovce M
28.05.  Svadba  Vinné - Vinnay X
04.06.  Vystúpenie  Pusté Čemerné Sv
09.06.  Vystúpenie  Humenné Sv
12.06.  Vystúpenie  Trhovište Sv
24.06.  Vystúpenie  Michalovce - Tribúna Sv
02.07.  Svadba  Trebišov - Zemplín M
08.07.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
15.07.  Vystúpenie  Cejkov Sv
06.08.  Oslava  Michalovce - Zlatý dukát Ľ
20.08.  Svadba  Bracovce M
21.08.  Zempl. slávnosti  Michalovce - Tribúna Sv
03.09.  Svadba  Michalovce - Mousson M
10.09.  Svadba  Michalovce - Družba M
24.09.  Svadba  Červenica, okr. Sabinov M
01.10.  Svadba  Malý Ruskov - Precedens M
15.10.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa M
22.10.  Svadba  Zempl. šírava - Juliana M
29.10.  Oslava  Dargov - Bowten Ľ
18.11.  Premiéra  Michalovce - MsKS Sv
19.11.  Oslava  Falkušovce Ľ
06.12.  Vystúpenie  Michalovce - Družba Sv
30.12.  Oslava  Michalovce - Jalta Ľ
2015
09.01.  Oslava  Topoľany - TOPOlife Ľ
17.01.  Ples  Michalovce - Družba M
21.02.  Ples muzikantov  Michalovce X
05.04.  Oslava  Zempl. šírava - Glamour Ľ
11.04.  Svadba  Tušice Sv
17.04.  Zábava  Košice - Tip-Top M
24.04.  Oslava  Malé raškovce C
02.05.  Majáles  Falkušovce M
09.05.  Svadba  Michalovce - IDEA M
10.05.  Vystúpenie  Bunkovce Sv
23.05.  Majáles  Košice Sv
06.06.  Zábava  Pozdišovce - Ranč u kosťa M
12.06.  Vystúpenie  Zlatý Býk Sv
12.06.  Oslava  Zempl. šírava Ľ
14.06.  Vystúpenie  Zempl. šírava - Kaluža So
20.06.  Svadba  Michalovce - Zlatý bažant M
21.06.  Slávnosti  Poša So
27.06.  Veterán rallye  Zempl. šírava Ľ
28.06.  Zábava  Petrovce nad Laborcom U
05.07.  Slávnosti  Východná S
11.07.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
17.07.  Oslava  Zempl. šírava - Dolina M
19.07.  Slávnosti  Malý Šariš So
25.07.  Svadba  Kaštieľ Fričovce M
02.08.  Vystúpenie  Vyšné Remety Sv
08.08.  Slávnosti  Topoľany Sv
08.08.  Slávnosti  Lekárovce Ľ
09.08.  Slávnosti  Udavské So
09.08.  Slávnosti  Zbudza Sz
09.08.  Vystúpenie  Zempl. šírava - Amfiteáter So
09.08.  Vystúpenie  Zempl. šírava - Amfiteáter Sv
14.08.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
15.08.  Zempl. slávnosti  Michalovce - Tribúna Sv
16.08.  Slávnosti  Pavlovce nad Uhom So
22.08.  Svadba  Stará Ľubovňa M
22.08.  Oslava  Michalovce - Zampro Ľ
29.08.  Svadba  Michalovce - Družba M
30.08.  Slávnosti  Harichovce So
12.09.  Svadba  Zempl. širava - Glamour M
26.09.  Svadba  Michalovce - Mousson M
27.09.  Vystúpenie  Kusín Sv
10.10.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa M
17.10.  Svadba  Michalovce - Zlatý bažant M
18.10.  Vystúpenie  Falkušovce Ľ
23.10.  Vystúpenie  Blatná polianka - Ranč Ľ
24.10.  Svadba  Zempl. šírava - Felícia M
25.10.  Oslava  Sečovce Ľ
07.11.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa M
12.11.  Benefičný koncert  Michalovce - MsKS Sv
13.11.  Stužková slávnosť  Michalovce - Dúha Ľ
10.12.  Ples Družba  Michalovce - Družba Sv
13.12.  Benefičný koncert  Sobrance Sv
2014
17.01.  Vystúpenie  Michalovce - Dúha Ľ
23.01.  Vystúpenie  Michalovce Ľ
08.02.  Ples  Michalovce - Družba M
10.02.  Vystúpenie  Michalovce - Zlatý Bažant Ľ
15.02.  Oslava  Michalovce - Slovenská rešt. Ľ
22.02.  Svadba  Michalovce - Zlatý býk M
25.04.  Zábava  Košice M
26.04.  Svadba  Rozhanovce M
30.04.  Vystúpenie  Zbudza So
03.05.  Oslava  Michalovce - Aréna U
16.05.  Vystúpenie  Zempl.šírava - Dolina Ľ
08.06.  Vystúpenie  Sobrance So
14.06.  Svadba  Košice Ľ
21.06.  Vystúpenie  Osadné Ľ
27.06.  Zábava  Zempl. šírava - Zbojnícky zrub M
04.07.  Zábava  Zempl. šírava - Zbojnícky zrub U
05.07.  Veterán rallye  Zempl. šírava - Eurobus M
11.07.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
25.07.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
27.07.  Slávnosti  Osadné So
30.07.  Oslava  Zempl. širava - Granit C
01.08.  Zábava  Zempl. šírava - Zbojnícky zrub M
02.08.  Slávnosti  Lekárovce So
03.08.  Vystúpenie  Michalovce Ľ
09.08.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
16.08.  Zempl. jarmok  Michalovce - Tribúna So
30.08.  Svadba  Zempl. širava - Granit M
06.09.  Slávnosti  Inovce Ľ
07.09.  Slávnosti  Kačanov Sv
13.09.  Svadba  Michalovce - Zlatý Bažant M
15.09.  Vystúpenie  Michalovce - IDEA Ľ
20.09.  Vystúpenie  Nižný Hrabovec Sv
21.09.  Vystúpenie  Nižný Hrabovec So
27.09.  Svadba  Michalovce M
28.09.  Vystúpenie  Michalovce - Zlatý bažant Ľ
01.10.  Nahrávka SENZI TV  Michalovce + Zempl. šírava So
04.10.  Svadba  Michalovce - Zlatý Býk M
11.10.  Svadba  Zempl. šírava - Merkúr M
14.10.  Srdce ako dar  Michalovce - MsKS So
18.10.  Vystúpenie  Lastomír Sv
25.10.  Svadba  Zempl. šírava - Merkúr Č
08.11.  Vystúpenie  Vyšné Remety + Kusín Sv
09.11.  Vystúpenie  Michalovce - MsKS Sv
11.11.  Vystúpenie  Malčice Sv
21.11.  Vystúpenie  Humenné Ľ
22.11.  Oslava  Michalovce - IDEA M
24.11.  Benefičný koncert  Michalovce - MsKS So
28.11.  Oslava  Michalovce - Zlatý dukát Ľ
29.11.  Premiéra  Michalovce - MsKS Sv
04.12.  Vystúpenie  Michalovce - Družba Sv
20.12.  Oslava  Zempl. šírava - Juliana Ľ
2013
01.02.  Ples  FEI TU Košice - Jedlikova 7 Ľ
09.02.  Ples  UA - Užhorod M
06.04.  Svadba  Michalovce - Družba M
28.04.  Vystúpenie  Zbudza So
10.05.  Zábava  Košice - Tip-Top M
11.05.  Majáles  Michalovce - IDEA M
19.05.  Slávnosti  Oreské So
07.06.  Oslava  Michalovce - Galaxy Ľ
09.06.  Vystúpenie  Sobrance So
24.06.  Vystúpenie  Zempl. šírava Ľ
29.06.  Vystúpenie  Petrovce So
30.06.  Zemplín fest  Zempl. šírava - Lúč So
04.07.  Oslava  Blatná Polianka Ľ
07.07.  Oslava  Michalovce - Zlatý bažant M
28.07.  Vystúpenie  Staré So
07.08.  Vystúpenie  Zemplínske Hradište So
17.08.  Nahrávka ŠLÁGER TV  ČR - České budejovice So
23.08.  Zábava  Zempl. šírava - Zbojnícka koliba M
24.08.  Vystúpenie  Staré So
24.08.  Zábava  Zempl. šírava - Omega M
01.09.  Svadba  Prešov  M
07.09.  Zábava  Inovce M
21.09.  Svadba  Michalovce - Družba Ľ
23.09.  Srdce ako dar  Michalovce - MsKS So
11.10.  Vystúpenie  Zempl. šírava - Granit Ľ
12.10.  Vystúpenie  Michalovce - Zlatý Bažant Ľ
15.10.  Benefičný koncert  Michalovce - MsKS So
19.10.  Svadba  Michalovce - Družba M
30.10.  Vystúpenie  Horovce So
15.11.  Vystúpenie  Michalovce - Družba So
06.11.  Oslava  Michalovce - Rozkvet Ľ
16.11.  Vystúpenie  Michalovce Ľ
27.12.  Vystúpenie  Blatné remety So
30.12.  Vystúpenie  Strážske So
2012
20.01.  Degustácia  Veľka tŕňa - Ostrožovič Ľ
27.01.  Vystúpenie  Michalovce - Družba Ľ
18.02.  Svadba  Michalovce - Areca M
11.03.  Vystúpenie  Malčice Ľ
17.03.  Oslava  Michalovce - Slovenská rešt. Ľ
21.04.  Svadba  Košice Ľ
24.05.  Vystúpenie  Vyšná Rybnica Ľ
26.05.  Degustácia  Veľka tŕňa - Ostrožovič Ľ
27.05.  Oslava  Michalovce - Aréna Ľ
28.05.  Degustácia  Malá tŕňa - Macik Ľ
14.06.  Oslava  Michalovce - Zlatý Bažant M
30.06.  Vystúpenie  Lastomír Ľ
31.08.  Oslava  Bracovce Ľ
29.09.  Svadba  Zempl. širava - Glamour Ľ
20.10.  Vystúpenie  Kačanov Ľ
10.11.  Svadba  Košice - hotel Yasmin Ľ
17.11.  Vystúpenie  Falkušovce Ľ
17.11.  Svadba  Zempl. šírava - Terasa Ľ
05.12.  Benefičné vystúpenie  Michalovce - Onkológia So
05.12.  Vystúpenie  Michalovce - Družba Ľ
21.12.  Oslava  Michalovce - Dukát Ľ
29.12.  Vystúpenie  Vyšná rybnica So
30.12.  Oslava  Michalovce - IDEA Ľ
2011
08.01.  Vystúpenie  Budkovce Ľ
14.01.  Oslava  Krasnovce Ľ
05.02.  Ples  Palín Ľ
18.02.  Oslava  Michalovce – IDEA Ľ
12.03.  Vystúpenie  Falkušovce Ľ
08.04.  Oslava  Michalovce – Mousson M
28.05.  Degustácia  Veľka tŕňa - Ostrožovič Ľ
18.06.  Svadba  Zempl.šírava – Kamenec Ľ
13.08.  Slávnosti  Veľké kapušany Ľ
07.10.  Degustácia  Martin – hotel Turiec Ľ
05.11.  Oslava  Jovsa M
12.11.  Oslava  Zempl. šírava – Juliana Ľ
19.11.  Oslava  Zempl. šírava – Hedera Ľ
03.12.  Vystúpenie  Zbudza Ľ
09.12.  Degustácia  Veľka tŕňa - Ostrožovič Ľ
2010
17.01.  Tušice Ľ
23.01.  Ples - Palín Ľ
30.01.  Markovce Ľ
06.02.  Močarany Ľ
10.04.  Zempl. šírava – Juliana Ľ
15.04.  Michalovce  MsKS Ľ
15.04.  Michalovce  Zlatý Bažant Ľ
24.04.  Dúbravka Ľ
30.04.  Veľké kapušany Ľ
01.05.  Bracovce Ľ
08.05.  Horovce Ľ
08.05.  Michalovce  Hotel Družba Ľ
17.05.  Michalovce – Zlatý Bažant Ľ
04.06.  Michalovce  DZS Ľ
12.06.  Michalovce – Chemkostav Aréna Ľ
04.07.  60.ka Ľ
10.07.  Svadba Michalovce Ľ
07.08.  Dúbravka Ľ
03.09.  Michalovce – Zlatý bažant Ľ
15.09.  Zemplínska šírava  Chemes M
09.10.  Svadba Košice Ľ
30.10.  Veľká tŕňa Ľ
12.11.  Zemplínska šírava Ľ
17.11.  Míting - Kačanov Ľ
19.11.  Veľká tŕňa Ľ
20.11.  Bracovce Ľ
24.11.  Malčice Ľ
05.12.  Bajany Ľ
2009
05.02.  Michalovce - Dúha Ľ
14.02.  Valentínsky ples - Košice,  Myslava Ľ
21.02.  Ples Zemplínska šírava - Vojenská zotavovňa Ľ
14.03.  Jovsa Ľ
29.09.  Michalovce - MsKS Ľ
23.10.  Michalovce - Stredná zdravotnícka škola Ľ
24.10.  Michalovce - MsKS Ľ
07.11.  Jestřebí hory - Česká republika Ľ
... s ostatnými akciami 2009 sa stratil diár...
2008
08.02.  Michalovce  DZS Ľ
15.03.  Zemplínska šírava Salaš Ľ
26.03.  Sobrance Ľ
29.03.  Michalovce Ľ
11.04.  Tušice Ľ
15.05.  Dargov  Hotel Biele studničky Ľ
17.05.  Falkušovce Ľ
18.05.  Horovce Ľ
18.05.  Tušice Ľ
23.05.  Zemplínska šírava Ľ
24.05.  Vinné Ľ
13.06.  Michalovce  ARJ Ľ
13.06.  Zemplínska šírava  Chemes Ľ
21.06.  Kačanov Ľ
04.07.  Michalovce  Dúha Ľ
11.07.  Sobrance Ľ
12.07.  Zemplínska šírava Ľ
20.07.  Strážske Ľ
22.08.  Blatná polianka Ľ
30.08.  Palín Ľ
06.09.  Michalovce Ľ
07.09.  Senné Ľ
12.09.  Zemplínska šírava Ľ
13.09.  Zemplínska šírava – Motel Kamenec Ľ
11.10.  Michalovce  ARJ Ľ
13.10.  Michalovce Ľ
19.10.  Falkušovce Ľ
25.10.  Markovce Ľ
2007
15.12. Založenie hudobnej skupiny Oceľare

   

 

 

Vysvetlivky skratiek v kalendári
M  Moderná hudba 
Ľ  Ľudová hudba
U  Unplugged
C  Cimbalovka
O  Odpytovanie / Odobierka
Č  Čepenie nevesty
So  FS Soľanka
Sv  FS Svojina
X  Obsadený termín

 

TOPlist